Anasayfa » İstanbul » Unuvar Pasta Cafe
unuvar-pastacafe
unuvar-pastacafe

Unuvar Pasta Cafe

Unuvar Pasta Cafe, İstanbul ‘da kendi ürettiği ürünleri ile hizmet vermektedir. Siz de gerçek lezzetle tanışmak için Unuvar Pasta Cafe’yi ziyaret edin.

Kuruluşundan bu yana ekmek ve pasta sektöründe faaliyet gösteren Unuvar Pasta Cafe, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, ürün kalitesi ile değer katan bir şirket olmayı amaçlamıştır. Ekmekten sandviçe, kurabiyeden poğaçaya, kekten pastaya, farklı tadlar ve beğenilere seslenen Unuvar Pasta Cafe, farklı lezzetlerde, çok çeşitte kaliteli ürünler sunmaktadır.

Dünyanın ve özellikle İstanbul’ un özel tarifleriyle donatılmış menümüzde; ekmek, sandviç, çörek, börek, kurabiye, pasta, macaron, ve birçok çeşit tatlı mevcuttur.

Baby shower, düğün, nişan, doğum günü, tebrik, kokteyl gibi organizasyonlar için gerekli olan her türlü pastane ürünleri, siparişiniz doğrultusunda özel olarak hazırlanıyor ve en iyi şekilde sunuluyor.

Ürünlerimiz

İstanbul’un usta elleriyle yetişen eller…Hayata yeni renkler katmak için uzun yıllar süren tecrübeleri; kaliteli, disiplin ve temizlikle birleştirince ortaya çıkan damak tadı…Herkes sever; tatlıyı, tuzluyu, ekşiyi, acıyı. Renk renk pastaları, turtaları…Amacımız da bu: Size hayatın en sevdiğiniz lezzetlerini sunmak… Her kriz anında!

UNUVAR Pasta Cafe olarak kendimizi kurumsallaştırmaya devam ediyoruz.
Bu yönde hep yeni bir adım atıyoruz.

Adres:
Eminalipaşa Caddesi No:18/C Suadiye / Kadiköy

Telefon:
0216 969 69 49

Mail:
info@unuvarpastacafe.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Akare İnşaat Havuz Basketbol Sahası Maltepe

Akare İnşaat Havuz Basketbol Sahası

Akare İnşaat Havuz Basketbol Sahası ve daha fazlası konusunda hizmeti vermektedir. İstanbul’da bir basketbol sahası ...

Let's travel to Turkey Explore Istanbul With Mercure DMC

Mercure Dmc Travel Türkiye

Let’s travel to Turkey Explore Istanbul With Mercure DMC Taking You To City Tours You ...

Kayak Merkezi Ulaşım ve Transfer kayaktransfer.com 02166885588

Kayak Merkezi Ulaşım ve Transfer

Ülkemizdeki tüm havalimanlarından Türkiye’nin tüm kayak merkezlerine ulaşım ve transfer hizmeti sunuyoruz. Yurtdışından ülmekize geliyor ...