Anasayfa » İstanbul » Ümraniye » Duvar Kağıdı
BiDuvarKagidi.Com duvar kağıdı sipariş
BiDuvarKagidi.Com

Duvar Kağıdı

Türkiye nin en büyük duvar kağıdı sitesi https://www.biduvarkagidi.com/ adresinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Bi duvar kagıdı

Duvar kağıdı 3 boyutlu duvar kağıtları için hemen web sitemizi ziyaret edin. Türkiye nin en büyük 3 boyutlu duvar kağıdı üreticisi. BiDuvarKagidi.com

BiDuvarKagidi.Com duvar kağıdı sipariş
BiDuvarKagidi.Com

Duvar Kağıdı

Sitemizde bulunan binlerce görsel arasından evinize ve tarzınıza en uygun görseli kategorili arşivimizden beğenebilir, dilerseniz kendi görsel veya tasarımınızı bize iletebilirsiniz.

Duvarınızın ölçülerini EN ( Sağdan Sola ) ve BOY (Yukarıdan Aşağı) olarak alın ve sipariş modülüne yazın. Rahat bir uygulama için en ve boy ölçülerine 5’er cm ilave etmenizi tavsiye ederiz.

Sağlığa zararsız, kanserojen hammadde içermeyen üretim bandımızda siparişinizi en kısa sürede üretelim ve kargolayalım.

Kolayca uygulayabilmeniz için size özel hazırladığımız Uygulama Kılavuzu ile adım adım mükemmel bir sonuç elde edin.

Modern duvar kağıdı

Duvar kağıdına yeni bir yaklaşım getiriyoruz ve size özel bir alan yaratmanıza yardımcı olmak için size en iyi ve en harika tasarım seçeneklerini sunuyoruz.
Mükemmel tanımlı canlı bir baskı sağlamak için en yüksek kaliteli kağıtları etik olarak sağlıyoruz. Kağıtlarımız dayanıklıdır ve uygulaması çok kolaydır. Tüm bunları ‘‘ ÖNCE SAĞLIK ’’ çerçevesinde siz ve değerli çocuklarınıza sunmaktayız.

Mekanın dekore edilmesinde bir araç olarak kullanılan duvar kağıtları pek çok farklı türe sahiptir. Her insan, bulunduğu ortamın güzelleşmesini ister. Bir ortamın dekorasyonu için birçok faktör bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de duvar kağıdıdır. Çeşitli teknikler ile duvarlara yapıştırılan bu iç dekorasyon malzemeleri, son zamanlarda birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Şık ve zarif tasarımları ile duvarın ve ortamın dekore edilmesini mümkün kılan bu ürünler, aynı zamanda kullanıcı açısından pek çok avantaja da sahiptir.

Duvar Kağıdı

Tarihi oldukça eski olan duvar kağıtları, farklı malzemelerden üretilmekte olup ana malzemeye göre isimlendirilme yapılmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünler, aynı zamanda duvarda meydana gelen çatlak, gözenek vb. alanların da kapatılmasını sağlar. Pek çok kullanım alanına sahip olan duvar kağıtlarının ne olduğunu ve hangi malzemelerden üretildiğini açıklamak oldukça önemlidir.

Duvar Kağıdı Nedir?

Mekanın dekorasyonu için oldukça önemli olan duvar kağıtları, farklı desen ve malzemelerden üretilen ve özel tutkallar ile duvara yapıştırılan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahip olduğu desen ve kabartmalarla duvarın canlanmasını ve şık bir görüntüye kavuşmasını mümkün kılan bu ürünler, aynı zamanda duvardaki çatlakların giderilmesini de sağlar. Bu nedenle duvar kağıtlarının işlevsel bir yapısının olduğunu söylemek mümkündür. Kullanılan malzemelere göre farklı şekillendirilen bu ürünler, birçok insanın tercih sebebi olmaktadır. Öte yandan duvarın temiz kalmasını olanaklı hale getiren bu ürünler, pek çok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır.

Duvar Kağıdının Önemi Nedir?

Temelde dekorasyon amaçlı kullanılan duvar kağıdının önemi birçok insan tarafından merak edilen hususların başında yer almaktadır. Duvar kağıtlarının niçin önemli olduğunu bilmek aynı zamanda bu ürünlerin kullanıcıya sağladığı avantajları da anlamak demektir. Duvarın şık ve zarif olmasını sağlayan bu ürünler, zamanla yıpranacak olan duvarın korunmasını da sağlar. Bilindiği üzere duvarlar, belirli bir zaman sonra çeşitli nedenlerden sonra yıpranarak kirli bir görüntüye ulaşır. Bu ise duvarın sürekli boyanmasını zorunlu hale getirir. Fakat duvar kağıtlarının kullanılması duvarda oluşacak leke, kir vb. sorunların önüne geçmektedir.

Bilindiği gibi yıkanan duvar kağıtları olmak üzere pek çok türde duvar kağıdı bulunmaktadır. Bu ise kirlenen duvar kağıtlarının kolay bir şekilde temizlemesine olanak vermekte ve duvarların şık bir görüntüye ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra duvar kağıtlarının pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların her biri, kişilerin bu ürünlere yönlenmesine neden olmaktadır.

Duvar Kağıdının Avantajları Nelerdir?

Evleri ya da farklı ortamları dekore etmek isteyen kişiler, duvarlarda nasıl bir yenilik yapacaklarına karar veremeyebilir. “Duvarların boyanması mı yoksa duvar kağıdı kullanımı mı daha mantıklı?” diye düşünen kişiler, aslında duvar kağıdının avantajları konusunda çok daha detaylı bilgiye sahip olduklarında karar verme konusunda zorlanmadıklarını fark etmektedir. Bilindiği üzere duvar kağıtlarının farklı desen ve türleri bulunmakta olup kişiler istedikleri duvar kağıdı modelini satın alabilmektedir. Bu sayede uygun fiyatlar dahilinde ortamın şık bir görüntüye ulaşması mümkün olmaktadır. Şıklığı, kullanım kolaylığı ve sahip olduğu avantajlardan ötürü duvar kağıtlarının her dönem ön planda olduğunu söylemek mümkündür.

Duvar Kağıdı Türleri Nelerdir?

Duvar kağıtlarının yaygın olarak tercih edilen 3 türü bulunmaktadır. Bu türleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  1. Kağıt Esaslı Duvar Kağıtları
  2. Vinil (Silinebilir) Duvar Kağıtları
  3. Tekstil Duvar Kağıdı

Yukarıdaki gibi sıralanan duvar kağıtlarında kullanılan malzemelerin farklı olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda bu türlerin her biri, kendilerine has bazı özelliklere sahiptir. Kişiler istedikleri modellerde duvar kağıtlarını alarak mekanlarda şıklık yaratabilmektedir.

Bi duvar kagıdı
Duvar Kağıdı

Türkiyenin en büyük duvar kağıdı üreticisi. Ümraniye / İstanbul
 Phone: (532) 280-24-61
 Fax: (532) 280-24-61

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*