Anasayfa » İstanbul » Pendik » Airpet Hotel – Kedi Köpek Oteli
Airpet Hotel | Köpek Oteli - Kedi Oteli - Pet Taksi - Pet Kuaför.
Airpet Hotel | Köpek Oteli - Kedi Oteli - Pet Taksi - Pet Kuaför.

Airpet Hotel – Kedi Köpek Oteli

Airpet Hotel | Köpek Oteli – Kedi Oteli – Pet Taksi – Pet Kuaför www.airpethotel.com.tr

AirpetHotel olarak köpek oteli, kedi oteli, yatılı kedi köpek oteli pet taksi hizmeti vermekteyiz. 
Airpet Hotel | Köpek Oteli – Kedi Oteli – Pet Taksi – Pet Kuaför.

Egzersiz ve Aktivite
Gün boyu bir odada kapalı kalmanın hem ruhsal hem fiziksel zararlı olduğunun farkındayız. Bunun için tesisimizde iç ve dış ortam egzersiz ve oyun alanları bulunmaktadır.

Köpek dostlarımız günün büüyk bir kısmında dış ortam oyun alanımızda veteriner hekim kontrolü altında serbest bir şekilde vakit geçirebilecekler. Sadece dinlenmek ve yemek yemek için odalarını kullanmalarını sağlıyoruz.

Kedi dostlarımız da çeşitli oyuncak ve kedi ağaçlarının bulunduğu oyun alanında tek başlarına vakit geçirip rahatlayabilecekler.

Tüy ve Genel Bakım
Günlük tarama ve kitik temizliği, göz kulak temizliği, tırnak kesimi gibi bakımlarını tesisimizde ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Dostunuzu teslim etmeden önce tamamen organik profesyonel şampuanlarla yıkayıp kurutarak temiz ve mutlu bir şekilde eve gitmesini sağlıyoruz.

Arzu eden müşterilerimiz için de her ırka özel profesyonel makas veya makina traşı hizmetimiz de bulunmaktadir. (Traş için randevu almak gerekmektedir.)

Pet Taksi
Sizin İçin Kıymetli Olduklarını Biliyoruz
Ailenizin bir parçası olan sevimli dostlarınızdan ayrı kalamıyorsunuz. Bunu bildiğimiz için Pet taksi nakil ve taşıma hizmetleri olarak nerede olursanız olun küçük dostunuzu size en konforlu rahat ve hızlı şekilde getirelim.

Acil bir yere gitmesi gereken veya araç kullanmayan müşterilerimiz için de istanbul içi pet taksi hizmetimiz bulunmaktadir. Dostunuzu istediğiniz saatte teslim alip evinize teslim ediyoruz. Irka uygun kafesler bulunan klimali aracımızla misafirimizin olabilecek en az stresle yolculuk yapmasini sağlıyoruz.

Hotel ve Konaklama
Her misafirimiz kendi özel odasında kalmaktadır. Soğuk, demir kafesler yerine ev rahatlığında odalarda konaklayacaklar. 24 saat kamera erişilebilirliğiyle istediğiniz zaman dostunuzu izleyebilirsiniz.

Yüksek kapasiteli havalandırma ve ısıtma sistemimizle her koşulda temiz hava ve uygun oda sıcaklığı sunuyoruz. Kedi ve köpeğinizin sağlığı bizim birinci önceliğimizdir.

Pet Shop
Sevimli dostlarımızın ihtiyacı olan her çeşit pet market ürünleri hizmetinizde…

Harmandere mah. Ankara cad. No:486/1 D:9 Pendik İSTANBUL

0850 241 41 12

info@airpethotel.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*