Anasayfa » İstanbul » Ataşehir » Kopitaş Doküman Çözümleri
kopitas kyocera yazıcı fotokopi kiralama premium partner
kopitas kyocera yazıcı fotokopi kiralama premium partner

Kopitaş Doküman Çözümleri

Kopitaş: Kyocera Fotokopi Yazıcı | Yetkili Bayi | Teknik Servis

Kopitaş Doküman Çözümleri; Kyocera Premium Partner, fotokopi ve yazıcı satışı yapan teknik servis konusunda hizmet veren köklü bir firmadir.

Fotokopi & Yazıcı Kiralamak mı istiyorsunuz?


Kısa yada uzun dönemli kiralık fotokopi makinesi, yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün japon teknolojisine sahip KYOCERA doküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ve ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile en kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz. Yönetilen Doküman Hizmetleri kapsamında siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, lazer yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanarak iş akışlarınızı hızlandırıp, dokümantasyon maliyetlerinizi %30’a varan oranda azaltabilirsiniz.

Nasıl mı ? Hemen Arayın, Gelelim Anlatalım, Sayfa Başı Anlaşalım.

Kopitaş Kurumsal

1995 yılında kurulan Kopitaş; Büro Makineleri sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.


Kopitaş, ofis dokümantasyonları konusunda müşterilerine etkili ve sınırsız çözümler sunmaktadır. Kyocera ’nın dijital fotokopi, çok fonksiyonlu cihazları ve yazıcıların yetkili satış ve servis merkezlik misyonunu üstlenmiştir.

Yenilikçi yapısı ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte ve dokümantasyon konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

Son beş yıldır, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Kopitaş Doküman Çözümleri, Kyocera’nın büyük iş ortağı haline gelmiş, Satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki konumunu korumayı başarmıştır.

Özellikle doğru analiz çalışmalarıyla gerçekleştirdiği projeler büyük kurum ve kuruluşların sarf ve yedek parça giderlerini ciddi şekilde aşağı çekmiştir.

Kopitaş’ın bu başarısının arkasında; müşteri memnuniyeti ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi, profesyonel ve yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır.

Şirket olarak hedefimiz, “Müşteri Memnuniyeti” felsefesiyle yolumuza devam ederek, temsil ettiğimiz markalar ve ekibimizle beraber, müşterilerimize her zaman son teknoloji ve çözümleri sunmaktır. Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

kyocera kopitaş doküman çözümleri kurumsal

Kyocera‘nın Türkiye’deki yetkili servis ve yetkili ofisi olan Kopitaş Doküman Çözümleri, İstanbul Merkez olmak üzere, Tekirdağ, Kocaeli, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerin yanı sıra tüm illere hizmet sunmaktadır. Geniş yazıcı ve fotokopi servis ağı ve Türkiye çapında yaygın bayi organizasyonu ile dinamik ve uluslararası büyüyen bir ağ içerisindedir. Yaklaşık 150 çalışanımız ile birlikte büyüme modelimiz düzenli olarak, farklı birçok departmana yönelik heyecanlı iş fırsatlarını beraberinde getirmektedir.

KYOCERA Kopitaş; Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetli Çözümleri ile Hizmetinizde…
ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan KYOCERA Kopitaş Doküman Çözümleri uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ile hizmet vermektedir.

neden kyocera kopitaş

KYOCERA Servis Ödülleri 2018 Türkiye Ulusal Finali, “Bilgi Ölçüm Testi” ve “Donanım ve Yazılım Servis Uygulamaları” olmak üzere teknisyenlerin hem teorik, hem de pratik bilgilerinin sınandığı iki aşamada gerçekleşti. Gerçekleştirilen ayrıntılı sınavlar sonucunda Türkiye 1.’si Çetin Gürsoy (Kopitaş), Türkiye 2.’si Ömer Faruk Saldır (Elektroline) ve Türkiye 3.’sü Sedat Can (Kopitaş) olarak belirlendi.

neden kyocera kopitaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

havaalani-transfer

Havaalanı Transfer

Vip Alan Transfer ve Otel Transfer İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçen Ankara Esenboğa, İzmir Antalya Bodrum ...